• info@dmmuhendislik.com.tr
  • +90 312 472 62 42
  • +90 312 472 62 46
  • English

Hakkımızda

 

DM Mühendislik Müşavirlik Taahhüt Ve Tic. Ltd.Şirketikonusunda uzman İnşaat ve Harita Mühendisleri tarafından 1988 yılında kurulmuştur. 

DM Mühendislik, kuruluşundan itibaren geçen uzun ve yoğun süreçte Karayolu, Demiryolu Etüt Proje ve Sanat Yapıları Mühendislik Hizmetleri başta olmak üzere mühendislik ve müşavirlik hizmetlerinde birçok alanda ülkemizin lokomotif şirketlerinden biri olmuştur.

DM Mühendislik, 30 yılı aşan deneyimini dinamik ve güçlü kadrosuyla bir araya getirerek hizmet verdiği tüm mühendislik ve müşavirlik alanlarında kalitesinden ödün vermeden başarılı bir şekilde yoluna devam etmektedir. 

DM Mühendislik bilgi birikimi, iş kalitesi, personel ve ekipman gücü ile sektörde kendisinden başarıyla söz ettirmektedir.

 

MİSYONUMUZ

Bilgi birikimini, dinamik ve güçlü kadrosuyla bir araya getirerek ulusal ve uluslararası mühendislik – müşavirlik faaliyetlerinde kaliteli ve ekonomik çözümler üretmek; ülkemiz mühendislik kalitesinin geliştirilmesinde öncü bir kuruluş olmak.

 

VİZYONUMUZ

Mühendislik sektöründe ki 30 yılı aşkın bilgi birikiminin verdiği sorumluluk bilinciyle hizmet verilen tüm mühendislik ve müşavirlik işlerinde kaliteli, hızlı ve güvenilir çözümler üretmek; ulusal ve uluslararası düzeyde önemli başarılar elde etmektir.